Di. Nr. | Week Nr. | Datum | Activiteit |
1 | 35 | 27-aug | Ledenvergadering |
2 | 36 | 03-sep | Osse Snelschaakkampioenschap 1 |
3 | 37 | 10-sep | Huiscompetitie Turnus 1 Ronde 1 |
4 | 38 | 17-sep | Huiscompetitie Turnus 1 Ronde 2 |
5 | 39 | 24-sep | Huiscompetitie Turnus 1 Ronde 3 |
39 | 28-sep | KNSB Klasse 4I Ronde 1: OSV 1 - UVS 3 | |
6 | 40 | 01-okt | Huiscompetitie Turnus 1 Ronde 4 |
7 | 41 | 08-okt | Huiscompetitie Turnus 1 Ronde 5 |
8 | 42 | 15-okt | Huiscompetitie Turnus 1 Ronde 6 |
KNSB Bekercompetitie Poule D Ronde 1: WLC - OSV | |||
9 | 43 | 22-okt | Huiscompetitie Turnus 1 Ronde 7 |
NBSB Klasse Avond C2 Ronde 1: OSV A - RDS A | |||
10 | 44 | 29-okt | Rapid Toernooi Ronden 1, 2 en 3 |
44 | 02-nov | KNSB Klasse 4I Ronde 2: Zuid Limburg 5 - OSV 1 | |
KNSB Klasse 5H Ronde 1: HMC Den Bosch 3 - OSV 2 | |||
NBSB Klasse Z1 Ronde 1: OSV 3 - OSV 4 | |||
11 | 45 | 05-nov | Huiscompetitie Turnus 2 Ronde 1 |
46 | 11-nov | NBSB Klasse Avond C2 Ronde 2: De Kentering B - OSV A | |
12 | 46 | 12-nov | Huiscompetitie Turnus 2 Ronde 2 |
13 | 47 | 19-nov | Huiscompetitie Turnus 2 Ronde 3 |
47 | 23-nov | KNSB Klasse 4I Ronde 3: OSV 1 - Blerick 2 | |
KNSB Klasse 5H Ronde 2: OSV 2 - Blerick 3 | |||
NBSB Klasse Z1 Ronde 2: OSV 3 - EGS 1 | |||
NBSB Klasse Z1 Ronde 2: OSV 4 - Deurne 1 | |||
14 | 48 | 26-nov | Huiscompetitie Turnus 2 Ronde 4 |
15 | 49 | 03-dec | Huiscompetitie Turnus 2 Ronde 5 |
NBSB Klasse Avond C2 Ronde 3: OSV A - ODI A | |||
16 | 50 | 10-dec | Huiscompetitie Turnus 2 Ronde 6 |
50 | 14-dec | KNSB Klasse 4I Ronde 4: Het Kasteel 1 - OSV 1 | |
KNSB Klasse 5H Ronde 3: EVS 1 - OSV 2 | |||
NBSB Klasse Z1 Ronde 3: De Kemppion 1 - OSV 3 | |||
NBSB Klasse Z1 Ronde 3: EGS 1 - OSV 4 | |||
17 | 51 | 17-dec | Huiscompetitie Turnus 2 Ronde 7 |
52 | 24-dec | Kerstvakantie | |
1 | 31-dec | Kerstvakantie | |
18 | 2 | 07-jan | Osse Snelschaakkampioenschap 2 |
19 | 3 | 14-jan | Huiscompetitie Turnus 3 Ronde 1 |
20 | 4 | 21-jan | Huiscompetitie Turnus 3 Ronde 2 |
4 | 24-jan | NBSB Klasse Avond C2 Ronde 4: DSC B - OSV A | |
21 | 5 | 28-jan | Huiscompetitie Turnus 3 Ronde 3 |
5 | 01-feb | KNSB Klasse 4I Ronde 5: OSV 1 - ZwartWit Maastricht 1 | |
KNSB Klasse 5H Ronde 4: OSV 2 - De Kentering 1 | |||
NBSB Klasse Z1 Ronde 4: OSV 3 - HSC 1 | |||
NBSB Klasse Z1 Ronde 4: OSV 4 - D4 1 | |||
22 | 6 | 04-feb | Huiscompetitie Turnus 3 Ronde 4 |
23 | 7 | 11-feb | Huiscompetitie Turnus 3 Ronde 5 |
NBSB Klasse Avond C2 Ronde 5: OSV A - Mierlo-Geldrop B | |||
24 | 8 | 18-feb | Huiscompetitie Turnus 3 Ronde 6 |
9 | 25-feb | Carnaval (Voorjaarsvakantie) | |
25 | 10 | 03-mrt | Huiscompetitie Turnus 3 Ronde 7 |
10 | 07-mrt | KNSB Klasse 4I Ronde 6: Garde 1 - OSV 1 | |
KNSB Klasse 5H Ronde 5: Dubbelschaak '97 2 - OSV 2 | |||
NBSB Klasse Z1 Ronde 5: Deurne 1 - OSV 3 | |||
NBSB Klasse Z1 Ronde 5: De Kemppion 1 - OSV 4 | |||
26 | 11 | 10-mrt | Rapid Toernooi Ronden 4, 5 en 6 |
27 | 12 | 17-mrt | Scheijgrondbokaal 1+2, Finale Vierkamp Ronde 1 Afgelast |
NBSB Klasse Avond C2 Ronde 6: De Vughtse Toren A - OSV A Afgelast |
|||
28 | 13 | 24-mrt | Scheijgrondbokaal 3+4, Finale Vierkamp Ronde 2 Afgelast |
13 | 28-mrt |
KNSB Klasse 4I Ronde 7: OSV 1 - Maastricht 1 Afgelast |
|
KNSB Klasse 5H Ronde 6: OSV 2 - Eindhoven 3 Afgelast |
|||
NBSB Klasse Z1 Ronde 6: OSV 3 - D4 1 Afgelast |
|||
NBSB Klasse Z1 Ronde 6: OSV 4 - HMC Den Bosch 1 Afgelast |
|||
29 | 14 | 31-mrt | Scheijgrondbokaal 5+6, Finale Vierkamp Ronde 3 Afgelast |
30 | 15 | 07-apr | Thema avond Afgelast |
31 | 16 | 14-apr | Open Osse kampioenschap Ronde 1 Afgelast |
16 | 18-apr |
KNSB Klasse 4I Ronde 8: De Juiste Z 1 - OSV 1 Afgelast |
|
KNSB Klasse 5H Ronde 7: PION/Mook combibatie 2 - OSV 2 Afgelast |
|||
NBSB Klasse Z1 Ronde 7: HMC Den Bosch 1 - OSV 3 Afgelast |
|||
NBSB Klasse Z1 Ronde 7: HSC 1 - OSV 4 Afgelast |
|||
32 | 17 | 21-apr | Open Osse kampioenschap Ronde 2 Afgelast |
NBSB Klasse Avond C2 Ronde 7: OSV A - Dubbelschaak B Afgelast |
|||
33 | 18 | 28-apr | Open Osse kampioenschap Ronde 3 (Meivakantie) Afgelast |
19 | 05-mei | Bevrijdingsdag | |
34 | 20 | 12-mei | Open Osse kampioenschap Ronde 4 Afgelast |
20 | 16-mei |
KNSB Klasse 4I Ronde 9: WLC 2 - OSV 1 Afgelast |
|
35 | 21 | 19-mei | Open Osse kampioenschap Ronde 5 Afgelast |
36 | 22 | 26-mei | Open Osse kampioenschap Ronde 6 Afgelast |
37 | 23 | 02-jun | Open Osse kampioenschap Ronde 7 Afgelast |
38 | 24 | 09-jun | Rapid Toernooi Ronden 7, 8 en 9 |
ntb | ntb | 5e editie streekderby Oss - Wijchen |
Aantal bezochte pagina's
Webmaster Cees Timmer © 2013 CJT